KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16463201

nr 1646 3201

Staffan Snidare

(f. 1939), Sverige

Signerad, akvarell, blommor, 19x18 cm, yttermått inklusive ram: 25x24 cm

Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 september 2024
kl 19:44:36

28/9 21:09:01 1      Vinnande bud
30/9 18:59:49 1      justering av budtak

Staffan Snidare

Läs mer om Staffan Snidare